You are here:

Producent drzwi

Producent drzwi
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Producent drzwi (2)Po babci odziedziczyłam piękne stylowe mieszkanie w starej kamienicy.  Moja babcia była prawdziwą dama i to było widać w każdym metrze jej mieszkania. Najchętniej przed wprowadzeniem się niczego bym nie zmieniała, jednak życie to sztuka kompromisu i czasem trzeba.
Najważniejsza dla mnie rzeczą była wymiana drzwi w łazience. W ostatnim roku połamały się. A były to piękne drewniane drzwi. Pasowały stylistycznie do całej reszty mieszkania. I na tym mi zależało. Żeby nie odstawały i nie zmieniały charakteru miejsca.
Długo szukałam firmy, która je wyprodukowała. Okazało się że to producent drzwi z wieloletnią tradycją i tylko dlatego możliwe było zrobienie drzwi idealnie takich samych jak te które były zniszczone,. Teraz zaczynam doceniać, ze lepiej współpracować z firmami  z tradycją, bo to na przyszłość bardzo ułatwia życie. Fakt, cena była wyższa niż drzwi najtańszych na rynku, ale porównywalna z drzewami drewnianymi innych producentów. A do tego panowie przyjechali, wnieśli i zamontowali.
I tak mieszkam. W królestwie mojej babci, czując, że Ona wciąż jest obok mnie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii tematycznej:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top