Historia Kasi – schudła 15 kg

Gdy uruchomiony formularz drogi, nie wiem czego się spodziewać. Pomyślałem, że podzielę się moją historię prosto i szczerze.

Przed i po odchudzaniu 15 kilogramów

Dla tych, którzy za mną od początku wiesz, że rozwinęła się wygląd bloga. Ta ścieżka ma szedł razem, dzięki wam, którzy nadal przyjeżdżają tu liczne. Dzięki wam mam zawsze więcej motywacji i inspiracji. Piszesz dużo Świetne wiadomości, są obecne na portalach społecznościowych, w skrócie są niesamowite: dzięki!

Tak chcę umieścić w centrum uwagi, Ci, którzy są faktycznie za ten wpis. Z kim wymieniać codziennie nawet, jeśli nie to tutaj. Osoby, w tym wiele inspirujących. Blog ten naprawdę jest doskonałym źródłem motywacji i wsparcia dla mnie. Jest to przyjemność, że spotkał ją poprzez blog. Tego lata Asia zainspirowała mnie dużo.

Wszystko zaczęło się, gdy ona pobrać książki bestsellerem, co jeść, aby schudnąć. Zaczęliśmy do wymiany: odpowiedział na jego pytania, i zawsze była tam, by zachęcić mnie. Po tym zaczęła się schudnąć i wyrzeźbić ciało. Zdjęcia mówią same za siebie.

Do niego zaufanie i stają się prawdziwe hottie dotknął mnie dużo. Wiem też jak wytłumaczyć to uczucie zobaczyć Kasi sukces tej wielkiej transformacji i uzyskać ciało jest zawsze chciała; czystego szczęścia. Ja tam byłem, wiem, że jest to walka, że nie wygrał z góry. Jestem dumny z postępu, jakiego dokonała: brawo Kasia!

efekty odchudzania kasi

Cel – talia osy do lipca

Mam nadzieję, że blog daje trochę motywacji, znajdziesz tutaj kilka odchudzanie, porady pomysły, które daje pewność. W każdym artykule umieścić całą moją energię i Moja motywacja. Nie zawsze jest oczywiste, ponieważ zawsze są Ci ludzie, którzy robią wszystko żeby Cię demotywację.

Dlatego kiedy Kasia zwrócił się do mnie i był zachwycony. Myślałem, że „Wow że dziewczyna jest wielki, ona ma tyle woli. Od tego czasu, gdy mam niewielki spadek motywacji myślę, jego sposób, jego droga formularza i jego wsparcia. On trzyma mnie.

Odchudzanie – zdrowe, naturalne i bez bólu głowy (African Mango)

Mam 27 zrobić 1,55 m i ważyłam się do lekarza po raz ostatni byłem 61 kg. To było 4 miesięcy temu. Nie mam skali w domu nie mam tych urządzeń, ponieważ są one przestarzałe i obsesyjne. Z drugiej strony kilka razy mierzę sobie z metr szycia i w 4 miesięcy straciłem ponad 20 centymetrów brzuch okrągły. Poszedłem z 96 cm 73 cm dziś. Wyniki te najpierw przeczytać książkę i tłuszczu Gary Taubes i szczerze mówiąc to otworzyło mój umysł, nie uważamy, że trucizna naszego ciała przez jedzenie makaron i jadłam dużo. Oczywiście dodatkowym wsparciem, które było nieocenione to tabletki African Mango. Można o nich więcej przeczytać na blogu.

african mango tabletki odchudzające

Dużo białka nasion oleistych, owoców, warzyw i dobre tłuszcze

Rano, na przykład, że mam białko potrząsać z owoców w sezonie słodkie mleko migdałowe, całość jaj. Południe, a kawałek wątroby wołowej (miłość) z kalafiora i część sera. Wieczorem Sałatka z szynką. Jem bardzo światło w nocy, bo jestem spóźniony do pracy na rowerze, i nie jestem bardzo głodny.

Odchylenia pozwól mi trochę aperitif w niedzielę ale jestem jeszcze na wino lub piwo, muszę powiedzieć. W przeciwnym razie nie czepiać pić coś dobrego, bo zawsze pamiętać zasada pustych kalorii i pomaga mi dużo. Lubię też mój placu minimalne organicznych ciemnej czekolady 70% kakao wieczorem po kolacji.

W przeciwnym razie zmniejszyła się moje pragnienia cukru dobrze (nie mówię, że znikły ale prawie).

Cardio i treningu siłowego

Poziom sportowy, ćwiczę ćwiczenia w siłowni 45 minut co 2 dni, pod okiem mojego męża. Zainwestowałem w jakieś 3 kg hantle i kettlebell 8 kg idealne do pracy mięśnie skośne, podobnie jak w filmie. Każdego dnia mogę iść do pracy przez rower lub 35 minut, aby przejść i 45 min do zwrotu i motywować mnie jestem wyścigi z tramwajem i działa zbyt dobrze. Po sportach, chciałbym wziąć mój prysznic z mydło organiczne kasowanie wodorostów w Amazon (jestem zbyt wielkim klienta), a następnie pocierać mnie z mieszaniną olejków eterycznych do domu do pomocy mięśni na regenerację lepiej.

Niedziela to mój dzień

Ja kończę ten mini biografii MDR przez małe sytuacji, która otworzyła mi umysł na mój rozwój żywności. Wczoraj zrobiłem rodzinny posiłek, więc ja już kontrolowane mojej diety, zrobiłem dla każdego. Dostał na deser, co chciałem zrobić proste i przyjemne wszystko kupując Lody czekoladowe stożek typu. „Myślałem, ‚ iść raz wziąć” i znacznie ku mojemu zdumieniu, po 3 lub 4 małe bite, że mi było zbyt słodki mdłości więc była prawie nienaruszone, gdy zostawił. 4 miesiące temu to bym zjadł pełni bez zadawania pytań.

Tutaj rzeczywiście zrozumiałem, że moje ciało jest czyste

Czuję się jak tam jest więcej historii jako Kasia (to mnie mówisz). Chcę, że więcej kobieta wierzy w jej i zdaje sobie sprawę, że jest możliwe schudnąć naturalnie bez cudów żywności lub magiczny proszek. To prawda, że wyniki nie kończą się przez to wymaga czasu i pracy. Dobre zdrowie jest nie diety lub żywności, zrównoważenie czasu. Jest to sposób życia i odruchy, które zostanie zbudowany.

Jeśli chcesz coś: Daj sobie środki i będzie śledzić wyniki. Jeśli również udało się schudnąć poprzez blog, książki, a zwłaszcza dzięki Twoją wolę i determinację: Przyjdź, Podziel się swoją historią, aby pokazać, że jest możliwe. Droga do formularza jest wspólna przestrzeń lub każdego z nas można zbudować własną drogą, swoją własną wizję na lepsze zdrowie i życie pełne energii.