Edf Kraków

Edf Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Dzień Otwartych Drzwi

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi EDF Kraków

Na chętnych do zwiedzenia krakowskiej elektrociepłowni czekamy w sobotę 29 września 2012 roku od godz. 9.00 do 15.00.
Jak powstaje i jak trafia do naszych mieszkań ciepło i energia elektryczna? Co to takiego efektywność energetyczna? Odpowiedź poznacie Państwo w czasie wizyty w naszej firmie.
Tradycyjnie, dla najmłodszych przewidzieliśmy moc dodatkowych atrakcji.

Zapraszamy na Ciepłowniczą 1.

„EDF Dzień na wodzie”

Zapraszamy na „EDF Dzień na wodzie”
W niedzielę 23 września br. od godziny 10.00 na zakolu Wisły pod Wawelem odbędzie się EDF Dzień na wodzie.
W programie wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych: m.in. pokazy szermiercze, gimnastyki sportowej, wyścigi na ergometrach wioślarskich.
Na godzinę 1110 przewidziano wyścigi smoczych łodzi, zaś parada łodzi odbędzie się o 1210.
Uroczyste zakończenie regat zaplanowano na 1520.
Serdecznie zapraszamy na tę imprezę.

Zmiana nazwy

Informujemy, że z dniem 10 września 2012 roku Elektrociepłownia „KRAKÓW” S.A. zmieniła nazwę na EDF Kraków S.A.

Chcesz płacić mniej. Korzystaj z wody podgrzewanej ciepłem sieciowym.

Koszty podgrzania wody ciepłem sieciowym są niższe od kosztów gazu zużytego do podgrzania takiej samej ilości wody i zdecydowanie niższe w porównaniu z sumą kosztów gazowego nośnika energii, obligatoryjnych przeglądów, usług serwisowych i amortyzacji indywidualnego podgrzewacza wody.

Dział: EC Kraków Dodany: 06-09-2012 o godz. 13:23 (443)
Czytaj więcej…
Dofinansowanie projektu Akumulator

Z końcem roku 2010 EDF Kraków (dawniej: Elektrociepłownia „KRAKÓW” S.A. lub EC Kraków) uzyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrstruktura i Środowisko na projekt „Budowa instalacji akumulatora ciepła w Elektrociepłowni KRAKÓW S.A.”

Dział: EC Kraków Dodany: 06-09-2012 o godz. 13:17 (495)
Czytaj więcej…
Nie marznij, gdy w mieszkaniu zrobi się chłodno

O terminach rozpoczęcia i zakończenia ogrzewania ciepłem sieciowym budynków w Krakowie decydują sami klienci. Jeśli temperatura na zewnątrz spada i w mieszkaniu robi się chłodno poproś zarządcę nieruchomości, w której mieszkasz, aby zlecił uruchomienie dostaw ciepła do ogrzewania.

Czytaj więcej…
Dofinansowanie projektu Biomasa

W 2010 roku EDF Kraków (dawniej: Elektrociepłownia „KRAKÓW” S.A. lub EC Kraków) uzyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrstruktura i Środowisko na projekt „Nowa instalacja współspalania biomasy dla kotłaOP-380 Nr 2 w Elektrociepłowni KRAKÓW S.A.”

Czytaj więcej…
Uroczyste wręczenie tytułów Filantrop Krakowa A.D. 2011

W dniu 21 czerwca 2012 roku w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Pałacu Wielopolskich odbyło się uroczyste wręczenie tytułów Filantrop Krakowa A.D. 2011.

Czytaj więcej…
Majówka z Fundacją

W sobotę 26 maja 2012 r. Fundacja Elektrociepłowni KRAKÓW S.A. – Gorące Serce zaprasza na majówkę integracyjną połączoną z festynem dla pracowników Elektrociepłowni Kraków, ich rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Impreza odbędzie się w obiektach Klubu Sportowego Bronowianka przy ul. Zarzecze 124a w Krakowie w godz. od 1030 do 1530.

Czytaj więcej…
XI Cracovia Maraton z Fundacją GORĄCE SERCE

22 kwietnia 2012 r. odbędzie się już XI Cracovia Maraton. Fundacja Elektrociepłowni KRAKÓW S.A. – GORĄCE SERCE wspiera tą imprezę przekazując kwotę 12 tys. zł z przeznaczeniem na nagrody dla niepełnosprawnych biegaczy.

słowa kluczowe: edf kraków, edf kraków praca, kraków elektrociepłownia, elektrocieplownia krakow, bieganie i spalanie tłuszczu, kraków edf, edf kraków kontakt, edf polska sa kraków, edf praca kraków, bieganie a spalanie tłuszczu, bieganie spalanie tłuszczu, elektrociepłownia kraków sa, bieganie a spalanie tkanki tłuszczowej, african mango skład, ec kraków sa

Pozostałe wpisy z tej kategorii tematycznej:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top